Галузеве застосування

Сфери використання композитних профілів:ВОДОПІДГОТОВКА / ОЧИСНІ СПОРУДИ

Композитний профіль не кородує і це є однією з його основних переваг. Можливість використовувати профіль не тільки у вологому середовищі, але навіть під водою. Дана властивість композитного профілю робить його використання в системах водопідготовки, очищення оптимальним.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У промисловості використовується композит, виготовлений за допомогою поліефірних смол з підвищеною стійкістю до дії високоагресивних середовищ. Профіль може замінити сталеві трубопроводи, трапи і настили, абсолютно непридатні для застосування в цій сфері за рахунок їх схильності корозії.

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС

Композитний профіль застосовується в харчовій і аграрній промисловості в якості елементів конструкцій для будівель сільськогосподарського призначення, молочних і м’ясних комбінатів, консервних заводів, рибопереробних підприємств, зон тварин (наприклад, свинарних комплексів), елеваторів.

ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА

Здатність витримувати великі навантаження, естетичний зовнішній вигляд, низька теплопровідність, і будь-які колірні рішення дають можливість застосовувати композит в облаштуванні паркових зон, вулиць, проїжджих частин, в обладнанні причалів, пішохідних містків та ін.

ЕНЕРГЕТИКА І ЗВ’ЯЗОК

Діелектричні властивості, електромагнітна прозорість і корозійна стійкість – ці параметри композитних матеріалів, які якнайкраще відповідають вимогам, що ставляться до багатьох конструкцій в електроенергетиці і телекомунікації, наприклад: сходи, стовпи, щогли, захисні огородження.

БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА

Використання в будівельних цілях конструкцій з композитних профілів дозволяє успішно вирішувати безліч завдань, від індивідуального будівництва до спорудження великих об’єктів промислової і дорожньої інфраструктури.